Servis a opravy kávovarů Plzeň a okolí - Elkosat technology

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Spotřebiče
Servis
Servisujeme jak pákové tak automatické kávovary značek. Aeg, Electrolux, Bosch, Siemens, Jura, Saeco, DeLonghi. Ostatní značky na dotaz. Zajistíme vám servis vašeho přístroje buďto pravidelnou servisní prohlídkou, servisním balíčkem nebo opravou. Jsme schopni zajistit odvoz přístroje na dílnu nebo jednodušší úkony jako odvápnění, čištění a drobnější opravy provést u zákazníka. Myslíme na vaše zdraví, proto používáme na čištění a odvápnění ekologické přípravky značky Eurona by Cerny.


Kávovar
Servisní balíček
Servisní balíček obsahuje vyčištění a odvápnění kávovaru, čištění a promazání spařovací jednotky, čištění a seřízení kávomlýnku.
Servisní balíček stojí 850 kč a je v něm započítaná cena odvápňovacího roztoku, práce technika a spotřební materiál.
Servisní prohlídka
Proč je důležité dodržovat pravidelnou servisní prohlídku? Výrobci kávovarů doporučují pro zajištění dokonalé kvality kávy, provádět u svých kávovarů pravidelné servisní kontroly. Tyto servisní kontroly jsou doporučovány vždy po 3 až 5 tisících udělané kávy nebo po 2 letech provozu vašeho přístroje. Tímto pravidelným servisním čištěním pomáháte nejen výrazně zlepšit kvalitu a chuť připravované kávy, ale i významně zvyšujete životnost vašeho kávovaru.

Při této prohlídce v našem servisním středisku je kávovar zkontrolován a provede se kompletní vyčištění vnitřku přístroje, kontrola těsnosti a tlaku, kontrola spařovací jednotky a výměna těsnění tlakového okruhu, nastavíme a vyčistíme kávomlýnek a zkontrolujeme ostrost mlecích kamenů. V případě, že zjistíme na vašem kávovaru závadu, která není kryta pravidelnou servisní prohlídkou, budeme vás kontaktovat a podrobně vás informujeme o stavu přístroje a doporučené opravě.

Pravidelná servisní prohlídka stojí 1850 kč. Pokud se pro ni rozhodnete, stačí nás kontaktovat na uvedeném telefoním čísle nebo vyplnit formulář pro objednání opravy. Kávovar si u vás vyzvedneme a po jeho prohlídce a servisních úkonech, vám jej opět přivezeme.
Objednávkový formulář
 
Elkosat technology - Jan Koptík elektro na Firmy.cz
731 407 750 volejte pozáruční opravy
261 302 261 volejte záruční opravy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky