Fotogalerie servis elektrospotřebičů - Elkosat technology

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Spotřebiče
Sušičky prádla
Čištění sušiček provádíme kompletním rozebráním spotřebiče, vyčištěním sušícího agregátu s následným měřením hodnot kondenzátoru i výparníku při náběhu cca 5minut  -15°C / 50°C pro zjištění optimální funkčnosti spotřebiče. Poté se vše zkompletuje, zapojí se veškerá kabeláž a přijde na řadu test aktivních prvků jako je čerpadlo kondenzátu, snímač vlhkosti a u klasických kompresorů i hodnota rozběhového kondenzátoru. Po úspěšné kontrole do sušičky vložíme prádlo a zkoušíme aktivní test sušení. Většina sušiček disponuje numerickým displayem pro zobrazení doby sušení, která je stanovena výrobcem, většinou při otáčkách ždímání pračky 1000/min. Při nižších otáčkách se doba sama prodlužuje a větších zkracuje.
Předem a vrchem plněné pračky
Na pračkách provádíme veškeré opravy jako je výměna pracích agregátů a ložisek, topných těles, čerpadel, motorů, ovládacích i výkonových elektronik, manžet a ostatních komponentů. U některých modelů elektronik lze provést diagnostika a desku jsme schopni opravit. Nejčastější poruchy elektronik zbůsobuje přepětí v síti, studené spoje nebo degradace spínaných zdrojů  LNK-TNY.
Opravy elektronických modulů
Jednodušší opravy jako třeba výměna spínacích prvků, lze provést na místě u zákazníka. Obtížněji diagnostikovatelné poruchy řešíme na dílně. Někdy je elektronika poškozena takovým způsobem, že opravit nelze, nebo je oprava tak obtížná, že se nevyplatí a elektronika se musí vyměnit.
 
Elkosat technology - Jan Koptík elektro na Firmy.cz
731 407 750 volejte pozáruční opravy
261 302 261 volejte záruční opravy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky