Servis a opravy praček myček sušiček Plzeň a okolí - Elkosat technology

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Spotřebiče
Servis
Začala vám pračka špinit prádlo? Slyšíte nezvyklý hluk při ždímání? Vaše nádobí už není lesklé, ale samá čmouha? Nevypouští? Netopí? Nečekejte, že vám vaše spotřebiče řeknou, že mají problém. Naučte se včas rozeznat možnou závadu a zavolejte servis. Vždyť jenom vám to ušetří peníze za nákladné opravy.

Opravujeme Automatické pračky, Myčky, Sušičky prádla, Pressovače, Mikrovlné trouby, Vysavače, Kávovary, Přímotopné ohřívače, Boilery, Varné desky a jinné spotřebiče.

Aeg, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens, Beko, Gorenje, Goddess, Philco, Whirlpool, Mora, Eta, Drazice, Deloghi, EcgOpravy elektrospotřebičů
Vybavení servisu
Jsme vybaveni profesionální zkušební a měřící technikou pro diagnostiku závad elektrospotřebičů. Pracoviště máme oddělené dle povahy konkrétní opravy a proto je můžeme udržovat v optimální čistotě.
Opravy praček myček sušiček
Servis doma
Opravy provádíme výhradně na místě u zákazníka. Při jinak náročnějších opravách váš spotřebič odvezeme na dílnu, zjistíme stav a závadu spotřebiče. Při banálnějších opravách spotřebič opravíme a dopravíme zpět zákazníkovi. A Když zjistíme vážnější závadu informujeme zákazníka o stavu spotřebiče. Po odsouhlasení ceny opravy postupujeme podle pokynů zákazníka. Při koupi nového volně stojícího spotřebiče od nás, máte likvidaci a zapojení zcela zdarma.Objednávkový formulář
 
Elkosat technology - Jan Koptík elektro na Firmy.cz
731 407 750 volejte pozáruční opravy
261 302 261 volejte záruční opravy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky