Fotogalerie - Elkosat servis prodej montáže opravy - praček myček kávovarů anténí a satelitní techniky, kamerové systémy.

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anténí technika
Bytový dům V Bezovce 13A Plzeň
Instalace anténího systému pro příjem pozemního vysílání Dvbt. Rozvod pro 8 účastníků. Byla použita anténa LP45F, digitální programovatelný zesilovač Johansson, filtr pro odrušením LTE. Instalace je kompatibilní pro kodek H.265 nové normy kodování. Montáž byla provedena kompletní včetně páteřního rozvodu. Zesilovač byl nastaven na optimální výstupní hodnotu za účastnickou zásuvkou na 75-78 dbmv. Přijímané kanály 31,34,37,38,47,48,52,56.
Úřad městského obvodu Plzeň 1
Instalace anténího systému pro příjem pozemního vysílání Dvbt. Rozvod pro 8 účastníků. Byla použita anténa LP45F, Zesilovač Johansson s odrušením LTE, Montáž byla provedena kompletní včetně páteřního rozvodu.
Bytový dům Kaznějov
Instalace anténího systému pro příjem jedné satelitní družice a pozemního vysílání Dvbt. Rozvod pro 12 účastníků. Byla použita Al parabola 85 cm, anténa LP45F, anténa fm kruhová, multipřepínač Fracarro, anténí kanálový zesilovač Alcad. Montáž byla provedena kompletní včetně instalace stožáru a ráhna.
Bytový dům plzeň
Instalace anténího systému pro příjem tří satelitních družic a pozemního vysílání Dvbt. Rozvod pro 24 účastníků. Byli použity dvě satelitní paraboly 110 cm, anténa Fracarro LP45F, anténa Fracarro TAU, kanálový zesilovač Alcad, kaskádový multipřepínač.
Mini hotel Obora u Kaznějova
Instalace anténího systému pro příjem jedné družice a pozemního vysílání Dvbt. Rozvod pro 12 účastníků. Byla použita Al parabola 85 cm, anténa Fracarro LP45F, anténa fm kruhová, kanálový zesilovač Alcad, multipřepínač Terra. Montáž byla provedena kompletní včetně instalace stožáru a ráhna.
 
TOPlist
Copyrights reserved © 2002-2023 Elkosat technology
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky