Alarmy Plzeň a okolí - Elkosat technology

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kamery
Ezs alarmy
Wifi a Gsm alarmy
TUYA alarm s podporou WiFi i GSM sítí je bezdrátový zabezpečovací systém, který nabízí jednoduché a dokonalé ovládání pomocí Vašeho mobilního telefonu, prostřednictvím chytré aplikace Tuya Smart  nebo pomocí volání i SMS zprávy.
Aplikace Tuya Smart nebo Smart Life nabízí uživatelům celou řadu funkcí, což umožňuje mnoho možností v intuitivním nastavení. Jednotlivé senzory je možné v aplikaci pojmenovat a při jejich aktivaci pak budete vědět, ve kterém hlídaném sektoru se spustil poplach. Zároveň můžete u každého senzoru nastavit požadované parametry, které můžete kdykoliv měnit. Kromě upozornění při aktivaci jakéhokoliv senzoru Vás systém bude informovat i o celé řadě dalších událostí jako jsou odpojení napájení, indikace slabé baterie hlavní jednotky či senzorů nebo o opětovném připojení napájení.

Základní varianta tohoto alarmu se pohybuje v cenové relaci cca 2500 kč. Sada obsahuje centrální jednotku s vestavěným akumulátorem, externí sirénu, 2x dálkový ovladač, 2x Rfid čip, zdroj, 1x magnetický bezdrátový snímač, 1x bezdrátové Pir čidlo. Ovládáni je velice příjemné a intuitivní, centrální jednotka komunikuje v češtině. Novinkou  je i vestavěný česky mluvící hlasový komunikátor.

Hlídejte svůj majetek kdykoliv a odkudkoliv

Systémy Jablotron


Probíhá editace stránek
 
Elkosat technology - Jan Koptík elektro na Firmy.cz
731 407 750 volejte pozáruční opravy
261 302 261 volejte záruční opravy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky