CCTV kamery - Elkosat servis prodej montáže opravy - praček myček kávovarů anténí a satelitní techniky, kamerové systémy.

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zabezpečení
Integrované kamerové systémy
Rozhraní pro analogové kamery lze použít s instalacemi domácích telefonů a to až připojením 4 kamer. Systém lze nakonfigurovat do čtyř pracovních režimů ať už pro nezavislé nebo asociované připojení s venkovním tablem.Rozvod obrazu z kamer do systému STA
Pozice kamer se volí tak, aby se nikdo nedostal dovnitř ani ven z domu bez toho, aniž by se vyhnul kamerám. Záznam z těchto kamer je nahrávaný na digitální videorekordér a pro nájemníky bytových jednotek je obraz z kamer zpřístupněn přes modulátor signálu do rozvodu společné televizní antény. To znamená, že  na jednom televizním kanále je vidět sledovaný prostor ze všech kamer současně a uživatel si tak může naladit online přenos na svém televizním přijímači.Kamerový systém může být dále zpřístupněn díky internetovému připojení uživatelům, kteří se zrovna nacházejí mimo domov popřípadně Městské policii atd. Data z kamerového systému jsou chráněna přístupovým jménem a heslem aby nedošlo k případnému zneužití. Provozovatel kamerového systému je povinen registrovat se u úřadu pro ochranu osobních údajů.


IP kamery
IP kamera vám poslouží jako jednoduchý prostředek prevence kriminality. Kamerový systém je plně autonomní a může nabídnout pokročilé funkce, jako např. detekci pohybu. V případě, že systém detekuje pohyb ve snímaném prostoru, upozorní Vás prostřednictvím e-mailu, sms, nebo může spustit poplach. K obrazu můžete vzdáleně přistupovat odkudkoliv, kde je připojení k internetu, i skrze chytrý telefon nebo tablet. Některé kamery disponují slotem pro paměťovou kartu a proto lze zpětně dohledat pořízený videozáznam který může výrazně zvýšit pravděpodobnost objasnění trestného činu.
Objednávkový formulář
 
TOPlist
Copyrights reserved © 2002-2023 Elkosat technology
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky