Instalace antén a satelitů Plzeň a okolí - Elkosat technology

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Antény
Servis
Poskytujeme montáže a servis systémů STA (společné televizní antény). Montáže a servis systémů pozemního televizního vysílání DVB-T. Montáže a servis satelitních systémů DVB-S. Zpracování cenové nabídky zdarma. Nabízíme individuální řešení příjmu televize dle požadavků klienta. Zaměříme signál v místě instalace a navrhneme nejefektivnější řešení. Provedeme realizaci příjmu pozemního a satelitního digitálního vysílání.
Servis antén
Servis a udržba zařízení
Montáží to zdaleka nekončí , zajistíme plnohodnotný servis vašeho zařízení. Opravíme váš rozvod satelitní nebo pozemní digitální televize. V dnešní době HD vysílání je nutnost kvalitně nastavené satelitní či pozemní antény pro příjem všech vysílaných programů. Nehrají vám některé programy ? Provedeme kontrolu vašeho přijímače i karty Skylink.


Logo freesat
Logo skylink
Instalace antén
Kvalitní konstrukční díly
Kvalitní koaxiální kabel je základem pro bezporuchový přenos signálu do televizního přijímače nebo STB. Pro montáže používáme osvědčené kabely s dlouhou životností a kvalitní F konektory. Kvalita signálu pro zpracování vaším přístrojem je tak mnohem lepší než se standardními kabely. Pro montáže používáme osvědčené výrobce konstrukčních prvků Vf techniky jako jsou: Alcad, Johansson, Televés, Spaun, Schwaiger, Amiko, Belkin, Cabelcon, EMP Centauri, Fagor, Fracarro, FTE, Go sat, Ikusi, Optibox, Toner, Topfield, Zircon.
Satelitní multiswitsch
Měření signálu
Měření úrovně DVBT2 signálu a diagnostiku poruch Vysokofrekvenční sítě provádíme profesionálními měřícími přístroji značky Promax Hd Ranger ultra lite a Televés H45.
Měření signálu dvbt
Objednávkový formulář
Baner tv1
Baner tv2
 
Elkosat technology - Jan Koptík elektro na Firmy.cz
731 407 750 volejte pozáruční opravy
261 302 261 volejte záruční opravy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky