Servis - Elkosat servis prodej montáže opravy - praček myček kávovarů anténí a satelitní techniky, kamerové systémy.

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Elektroservis > Bílá technika
Servis domácích elektrospotřebičů
Začala vám pračka špinit prádlo? Slyšíte nezvyklý hluk při ždímání? Vaše nádobí už není lesklé, ale samá čmouha? Nevypouští? Netopí? Nečekejte, že vám vaše spotřebiče řeknou, že mají problém. Naučte se včas rozeznat možnou závadu a zavolejte servis. Vždyť jenom vám to ušetří peníze za nákladné opravy.
Opravujeme Pračky, Myčky, Sušičky prádla, Mikrovlné trouby, Vysavače, Pressovače, Kávovary, Přímotopné ohřívače, Boilery, Varné desky a jinné spotřebiče.
Vybavení servisního střediska
Jsme vybaveni profesionální zkušební a měřící technikou pro diagnostiku závad elektrospotřebičů. Pracoviště máme oddělené dle povahy konkrétní opravy a proto je můžeme udržovat v optimální čistotě.

Servis u vás doma
Opravy provádíme výhradně u zákazníka . Při náročnějších opravách spotřebič odvezeme na dílnu , zjistíme stav a závadu spotřebiče . Při banálnějších a levných opravách spotřebič opravíme a dopravíme zpět zákazníkovi. Při zjištění vážnější opravy informujeme zákazníka o stavu spotřebiče a po odsouhlasení ceny opravy postupujeme dle pokynů zákazníka. Při koupi nového elektrospotřebiče od nás je odvoz zapojení a likvidace starého elektrospotřebiče zcela zdarma.

Objednávkový formulář
 
TOPlist
Copyrights reserved © 2002-2023 Elkosat technology
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky