Servis - Elkosat servis prodej montáže opravy - praček myček kávovarů anténí a satelitní techniky.

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Elektroservis > Kávovary
Servis kávovarů Plzeň
Servisujeme jak pákové tak automatické kávovary značek. Aeg, Electrolux, Bosch, Siemens, Jura, Saeco, Whirlpool, DeLonghi, Krups, Dolce Gusto. Ostatní značky na dotaz. Zajistíme vám servis vašeho přístroje buďto pravidelnou servisní prohlídkou, servisním balíčkem nebo opravou. Jsme schopni zajistit odvoz přístroje na dílnu nebo jednodušší úkony jako odvápnění, čištění a drobnější opravy provést u zákazníka. Myslíme na vaše zdraví, proto používáme na čištění a odvápnění ekologické přípravky značky Eurona by Cerny.
Pravidelná servisní prohlídka
Proč je důležité dodržovat pravidelnou servisní prohlídku? Výrobci kávovarů doporučují pro zajištění dokonalé kvality kávy, provádět u svých kávovarů pravidelné servisní kontroly. Tyto servisní kontroly jsou doporučovány vždy po 3 až 5 tisících udělané kávy nebo po 2 letech provozu vašeho přístroje. Tímto pravidelným servisním čištěním pomáháte nejen výrazně zlepšit kvalitu a chuť připravované kávy, ale i významně zvyšujete životnost vašeho kávovaru.

Při této prohlídce v našem servisním středisku je kávovar zkontrolován a provede se kompletní vyčištění vnitřku přístroje, kontrola těsnosti a tlaku, kontrola spařovací jednotky a výměna těsnění tlakového okruhu, nastavíme a vyčistíme kávomlýnek a zkontrolujeme ostrost mlecích kamenů. V případě, že zjistíme na vašem kávovaru závadu, která není kryta pravidelnou servisní prohlídkou, budeme vás kontaktovat a podrobně vás informujeme o stavu přístroje a doporučené opravě.

Pravidelná servisní prohlídka stojí 1.500 Kč. Pokud se pro ni rozhodnete, stačí nás kontaktovat na uvedeném telefoním čísle nebo vyplnit formulář pro objednání opravy. Kávovar si u vás vyzvedneme a po jeho prohlídce a servisních úkonech, vám jej opět přivezeme.
Servisní balíček
Servisní balíček obsahuje vyčištění a odvápnění kávovaru, čištění a promazání spařovací jednotky, čištění a seřízení kávomlýnku.
Servisní balíček stojí 600 Kč a je v něm započítaná cena odvápňovacího prostředku, práce technika a spotřební materiál.

Objednávkový formulář
 
TOPlist
All rights and copyrights reserved © 2002-2022 Elkosat technology
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky