Servis - Elkosat servis prodej montáže opravy - praček myček kávovarů anténí a satelitní techniky, kamerové systémy.

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anténí technika
Poskytujeme
Montáže a servis systémů STA (společné televizní antény). Montáže a servis systémů pozemního televizního vysílání DVB-T. Montáže a servis satelitních systémů DVB-S. Zpracování cenové nabídky zdarma. Nabízíme individuální řešení příjmu televize dle požadavků klienta. Zaměříme signál v místě instalace a navrhneme nejefektivnější řešení. Provedeme realizaci příjmu pozemního a satelitního digitálního vysílání.


Servis a údržba zařízení
Montáží to zdaleka nekončí , zajistíme plnohodnotný servis vašeho zařízení. Opravíme váš rozvod satelitní nebo pozemní digitální televize. V dnešní době HD vysílání je nutnost kvalitně nastavené satelitní či pozemní antény pro příjem všech vysílaných programů. Nehrají vám některé programy ? Provedeme kontrolu vašeho přijímače i karty Skylink.


Kvalitní konstrukční díly
Kvalitní koaxiální kabel je základem pro bezporuchový přenos signálu do televizního přijímače nebo STB. Pro montáže používáme osvědčené kabely s dlouhou životností a kvalitní F konektory. Kvalita signálu pro zpracování vaším přístrojem je tak mnohem lepší než se standardními kabely. Pro montáže používáme osvědčené výrobce konstrukčních prvků Vf techniky jako jsou: Alcad, Johansson, Televés, Spaun, Schwaiger, Amiko, Belkin, Cabelcon, EMP Centauri, Fagor, Fracarro, FTE, Go sat, Ikusi, Optibox, Toner, Topfield, Zircon.
Měření signálu
Měření úrovně signálu a diagnostiku poruch Vf sítě provádíme profesionálními měřícími přístroji značky Promax Hd Ranger ultra lite a Televés H45.

Objednávkový formulář
 
TOPlist
Copyrights reserved © 2002-2023 Elkosat technology
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky