Fotogalerie - Elkosat servis prodej montáže opravy - praček myček kávovarů anténí a satelitní techniky, kamerové systémy.

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Elektroservis
Výměna ložisek pračky
Při výměně ložisek je nutné spotřebič kompletně rozebrat, vyndat nádrž a rozpůlit jí. Až při kompletním rozebrání lze skutečně zjistit v jakém stavu se pračka nachází. Poté voláme zákazníkovi a informujeme ho o stavu a postupu opravy. Kolikrát se po rozebrání zjistí že stav spotřebiče je natolik vážný , že je oprava nerentabilní.  Proto je vždy lepší při jakémkoliv nezvyklém zvuku zavolat servis a domluvit prohlídku. Většinou se tímto preventivním opatřením značně sníží cena opravy.
Prasklý řemen sušičky prádla
Při této opravě nejprve zjistíme množství poničených dílů. Nejčastěji bývá poškozený řemen, kladka, rolny. Při výměně řemenu musíme rozebrat celou zadní část spotřebiče abychom nový řemen přetáhli přes sušící buben, poté zpět namontujeme a natáhneme řemen mezi šponovací kladky.
Myčka nádobí teče a netopí
Při této závadě nejprve zjistíme zda je vadné topení, elektronika nebo snímače. Při vypálené elektronice nejprve zákazníka informujeme o ceně náhradního dílu, protože ceny se pohybují většinou od 2000 kč výše. Vyčistíme kompletně spodní část myčky to znamená hadice a napouštěcí systém labyrintu.
 
TOPlist
Copyrights reserved © 2002-2023 Elkosat technology
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky